دستگاه اسلایسر

دستگاه اسلایسر صنعتی امکان تهیه برش هایی یکدست و فوق العاده ای برای انواع میوه ها و سبزیجات فراهم می کند. که مسلماً نمی توان به راحتی از کنار آن عبور کرد. تنوع تیغه، تنوع طراحی و دیزاین غذا ها برای هر آشپزی یک نعمت بزرگ بشمار می رود.

این اسلایسر صنعتی چنان با نظم به برش و تکه نمودن قطعات گوجه فرنگی، پیاز، سیب زمینی، هویج و سبزیجات و … می پردازد. که شما را در نهایت شگفت زده خواهد کرد. البته انواع مختلف آن حتی امکان برش گوشت و میوه را نیز برای شما فراهم می کند.

که بسته به نیازتان می توانید آنها را برای آشپزخانه خود تهیه کنید. در واقع این مدل دستگاه راسا ماهور سانا مخصوص اسلایس کردن انواع میوه جات و سبزیجات کاربرد دارد. و در کارخانه جات مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. از این مدل دستگاه در مغازه های سبزی خرد کنی هم بسیار استفاده می شود.

اسلایسر میوه مناسب برای برش میوه ها و صیفی جات مختلف به صورت ورقه ای و حلقه ای و غیره می باشد. که یکی از کاربردهای اصلی انواع دستگاه اسلایسر میوه شرکت های تولید انواع میوه خشک می باشد.

دستگاه اسلایسر

که معمولا برای کسانیکه قصد راه اندازی خط تولید چیپس یا میوه های خشک را دارند. داشتن این مدل اسلایسر های میوه و سبزیجات برای راه اندازی کار آن ها و سرعت بخشیدن به عملیات تولید ضروری می باشد. قیمت دستگاه بسته بندی با یکدیگر متفاوت می باشد. مانند دستگاه بسته بندی چیپس ، دستگاه بسته بندی پسته ، دستگاه بسته بندی توزین دار ، دستگاه بسته بندی خشکبار و …

دستگاه اسلایسر

مخصوص اسلایس کردن میوه جات و صیفی جات
برق مصرفی: سه فاز، تک فاز
محل کاربرد: صنعتی
تمامی دستگاه ها دارای ۱۸ ماه گارانتی و ۱۵سال خدمات پس از فروش می باشد. و دستگاه در محل کارخانه خریدار نصب و آموزش داده می شود.

شرکت راسا ماهور سانا بزرگترین تولید کننده و فروش دستگاه های بسته بندی و خطوط تولید مواد غذایی، دارویی و… با کیفیت در ایران می باشد.

دستگاه بسته بندی

دستگاه سورتینگدستگاه میکسر بلندر ریبون