دستگاه سورتینگ

دستگاه سورتینگ از کلمه sort به معنی دسته بندی کردن یا مرتب سازی می آید. و به عملی گفته می شود که محصولات را بر اساس پارامتر های مختلف دسته بندی و جداسازی می کند. این جداسازی معمولا بر اساس عواملی مثل ابعاد و اندازه، شکل ظاهری، رنگ، ساختار و … صورت می گیرد.

با انجام دادن عملیات سورتینگ دستگاه، محصولات کاملا یکدست و سالم به دست مشتری می رسد. و هیچ گونه خرابی و فسادی در آن ها مشاهده نخواهد شد.

قیمت دستگاه بسته بندی ذکر شده بسیار مناسب و به صرفه می باشد. مانند برخی از ماشین آلات صنعتی چون دستگاه بسته بندی پسته ، دستگاه بسته بندی چیپس ، دستگاه بسته بندی خشکبار ، دستگاه بسته بندی توزین دار و …

دستگاه بسته بندی

در صورتی که خرید به صورت فله ای باشد نمی تواند یک محصول کاملا یکدست را در اختیار شما قرار دهد. و همواره مقداری نا خالصی و محصول با کیفیت پایین درون آن نیز وجود دارد.

به دستگاهی که این عملیات مرتب سازی را انجام می دهد، دستگاه Sorting گفته می شود. دستگاه های Sorting معمولا انواع مختلفی دارند. و هر کدام برای Sorting یا دسته بندی محصول خاصی مورد استفاده قرار می گیرند.

عموم کاربرد دستگاه های Sorting در مرتب سازی محصولات کشاورزی، مرغ و ماهی بر اساس استاندارد های موجود می باشد. دستگاه سورتینگ انواع مختلفی دارند. که مشهور ترین انواع آن از جمله دستگاه Sorting مرکبات، دستگاه Sorting برنج، دستگاه Sorting مرغ و ماهی و دستگاه سورتینگ تخم مرغ می باشد. که این نوع از دستگاه راسا ماهور سانا بیشتر برای مرکبات مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه سورتینگ

دستگاه سورتینگ
مخصوص سورت کردن مرکبات، میوه در اندازه های مختلف
برق مصرفی: سه فاز، تک فاز
محل کربرد: صنعتی، خانگی
تمامی دستگاه ها دارای ۱۸ ماه گارانتی و ۱۵سال خدمات پس از فروش می باشد. و دستگاه در محل کارخانه خریدار نصب و آموزش داده می شود.

شرکت راسا ماهور سانا بزرگ ترین تولید کننده و فروش دستگاه بسته بندی و خطوط تولید مواد غذایی، دارویی و… با کیفیت در ایران می باشد. و همچنین قیمت دستگاه بسته بندی با توجه به عملکرد آنها متفاوت می باشد.

دستگاه بسته بندی

دستگاه پر کن مایعاتدستگاه اسلایسر