دستگاه تفت

دستگاه تفت آجیل و خشکبار دستگاهی جهت تفت دادن انواع خشکبار می باشد. خشکباری مانند تخمه، بادام زمینی، کنجد و دیگر آجیل ها که ملزم به تفت دادن می باشند. چرا که این محصولات در صورت تفت نگرفتن بو، طعم و مزه خوب و دلپذیری نخواهند گرفت.
بادام هندی که جزوی از آجیل و خشکبار می باشد. از جمله محصولاتی می باشد که باید بو داده شوند تا پوست آن گرفته شود. به همین دلیل این محصول هرگز با پوست فروخته نمی شود. و همچنین قیمت دستگاه بسته بندی و همچنین دستگاه ذکر شده با یکدیگر متفاوت هستند. مانند مانند دستگاه بسته بندی چیپس ، دستگاه بسته بندی توزین دار ، دستگاه بسته بندی پسته ،دستگاه بسته بندی حبوبات و دستگاه بسته بندی خشکبار و … نیز با توجه به کارایی هایشان قیمت متفاوتی دارد.

دستگاه تفت شرکت راسا ماهور سانا

دارای موتور اینورتر برای کنترل سرعت چرخش ماردون مانند دستگاه می باشد. سرعت چرخش و میزان حرارت دهی بسته به نوع محصول قابل تنظیم توسط اپراتور ها می باشد. مخزنی که در این دستگاه کار شده در واقع دارای ماردون می باشد. وقتی دستگاه شروع به کار می کند. محصولات به دیواره های ماردون برخورد کرده و مرتبا زیرو رو می شوند.

حفظ حرارت یکنواخت در کل دستگاه تفت امر بسیار مهمی می باشد. و برای این کار دستگاه به عایق بندی خیلی خوبی احتیاج می باشد. شرکت راسا ماهور سانا برای عایق کاری هر چه بیشتر این دستگاه از چندین لایه پشم سنگ، آجر نسوز ، گل نسوز و لایه های ورق در بین این اجزا استفاده می کند. تا تماما دستگاه عایق حرارت شده و مانع از خروج آن به بیرون بشود.

دستگاه تفت

ویژگی های دستگاه تفت
مخصوص تفت آجیل و خشکبار و …
برق مصرفی: سه فاز، تک فاز
محل کاربرد: صنعتی، خانگی
تمامی دستگاه ها دارای ۱۸ ماه گارانتی و ۱۵سال خدمات پس از فروش می باشد. و دستگاه در محل کارخانه خریدار نصب و آموزش داده می شود.

شرکت راسا ماهور سانا بزرگ ترین تولید کننده و فروش دستگاه بسته بندی و خطوط تولید مواد غذایی، دارویی و… با کیفیت در ایران می باشد.

دستگاه بسته بندی

دستگاه بسته بندی چای کیسه ای ( تی بگ )دستگاه طعم زن (لووک)