دستگاه خردکن سبزیجات

دستگاه خردکن سبزیجات راسا ماهور سانا از آن جایی که پیشرفت تکنولوژی در تمام ابعاد زندگی ما اثر بخش بوده و ما را به سمت زندگی راحت تر سوق داده است. سبزی خرد کردن هم از این قاعده مستثنی نبوده و نیست که تحت تاثیر قرار گرفته است. قیمت دستگاه بسته بندی و دستگاه خرد کن بسته به عملکردشان با هم متفاوت است. مانند دستگاه بسته بندی توزین دار ، دستگاه بسته بندی خشکبار ، دستگاه بسته بندی پسته ، دستگاه بسته بندی چیپس و حتی دستگاه خرد کن و …

کمی قبل تر سبزی با زحمت زیاد به صورت دستی خرد می شده اما امروزه سبزی خرد کن های صنعتی به کمک برق ، حجم زیادی از سبزی ها را با اندازه دلخواه شما خرد می کنند. در حال حاضر از دو نوع سبزی خردکن صنعتی به صورت سطلی و بشقابی مورد استفاده عمم قرار می گیرد.

همچنین علاوه بر سهولت استفاده از سبزی خرد کن های صنعتی که مورد استقبال و استفاده اماکن عمومی بزرگ مثل هتل ها، رستوران ها، بیمارستان ها، دانشگاه ها، سازمان های دولتی و مجموعه هایی با پرسنل زیاد قرار گرفته است.

که به عنوان یک منبع درآمد زایی برای اشخاصی که به دنبال یک شغل با سطح درآمد معمولی و البته بدون نیاز به دانش و تجربه خاص می باشند. راه اندازی مجموعه ای که یکی از منابع درامد زایی آن سبزی خرد کردن می باشد. نسبت به هر کسب و کار دیگری هزینه ی کمتری را در بر خواهد داشت.

در واقع با این مدل سبزی خرد کن راسا ماهور سانا خرد کردن سبزیجات خود را به راحتی می توانید بدون درد سری انجام دهید.

دستگاه خردکن سبزیجات

ویژگی های دستگاه خرد کن سبزیجات

جهت خورد کردن و کات کردن سبزیجات در اندازه های مختلف
برق مصرفی: سه فاز، تک فاز
محل کاربرد: صنعتی، خانگی
تمامی دستگاه ها دارای ۱۸ ماه گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش می باشد. و دستگاه در محل کارخانه خریدار نصب و آموزش داده می شود.

شرکت راسا ماهور سانا بزرگترین تولید کننده و فروش دستگاه بسته بندی و خطوط تولید مواد غذایی، دارویی و… با کیفیت در ایران می باشد.

دستگاه بسته بندی

دستگاه کیسه پرکن حجمیدستگاه بسته بندی دو توزین پنوماتیک