دستگاه بسته بندی 2 توزین

 در دستگاه بسته بندی

دستگاه های بسته بندی 2 توزین

دستگاه های بسته بندی 2 توزین را می توانید از راساماهور سفارش دهید. در خدمت شما هستیم با بهترین عملکرد دستگاه برای شما تولیدکنندگان عزیز.

دستگاه های بسته بندی دو توزین، 2 ترازوی دیجیتال را دارا هستند که  برای وزن کشی خیلی دقیق محصولات مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه دارای  کارکردی تماما اتوماتیک است و بواسطه رول چاپ شده پاکتی را درست می کند و محصول وزن شده را در داخل آن قرار می دهد و سه چیز را مندرج می کند: تاریخ تولید محصول مورد نظر و همچنین انقضا و قیمت را روی هر بسته درج مینماید.

و همینطور بدانید که گاز ازت برای ماندگاری بالای محصولات قرار گرفته در داخل بسته تزریق میشود. و دستگاه های دو توزین همچنین دارای مانیتور هایی هستند که به زبان دلخواه شما و یاحتی زبان فارسی به علت صادرات به دیگر کشور ها تنظیم می شود.

دستگاه های دو توزین چه استفاده هایی دارند؟

دستگاه های دو توزین برای بسته بندی محصولات مانندحبوبات، گردو، پسته، تخمه،چای، برنج، چیپس سیب زمینی، ماکارونی فرم، شکلات، تافی، شکر پنیر، خشکبار، قند خرد شده و شکر، میوه و سبزیجات خشک، جو و گندم پوست کنده و پرک شده، گیاهان دارویی، مواد داروئی و شیمیایی به صورت کاملا اتوماتیک.

هنگام بسته بندی محصولات چه مواردی استفاده می شود؟

  • سلفون
  •  ترسبافون صدفی
  • پلی استر
  • متالایز
  • فویل آلومینیوم

توضیحات در مورد دستگاه های دوتوزین پدالی راساماهور:

دستگاه های بسته بندی دو توزین پدالی برای بسته بندی محصولاتی چون پفک ها، بسته بندی ماکارونی های شکلی، بسته بندی انواع شکلات، بسته بندی نخود، بسته بندی عدس، بسته بندی چلغوز، بسته بندی ماش، بسته بندی لوبیا قرمز، بسته بندی لوبیا سفید، بسته بندی لوبیا چشم بلبلی، بسته بندی لپه ها وسایر گرانول های بهداشتی، شیمایی، غذایی و دارویی مورد استفاده قرار می گیرد.
بدانید که حجم هوای مصرفی 200 لیتر در ساعت می باشد.
این دستگاه های بسته بندی دو توزین دارای عیب یاب  های مرکزی و کنترل دور موتور و همچنین تایمرهای دقیق سنسور سایز لوله یقه است.

پست های توصیه شده

یک نظر بدهید

دستگاه بسته بندی چهارتوزین پنوماتیکدستگاه های تفت